Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikdo nemá dokonalé vlasy!!!

3. 5. 2008

Péče o vlasy

Každá žena by určitě chtěla mít krásné dlouhé a husté vlasy, ale ne každá žena si je může dovolit. Blíží se nám léto a hodně dívek by chtělo mít co nejkrásnější vlasy. Seznámím vás zde s několika radami a typy.

!!!Nutná péče!!!

- Každá dívka by si měla jednou za 6 týdnů zastřihnout vlasy o 2cm, vlasy porostou mnohem rychleji

- Každá dívka by se měla vyvarovat různému narovnávání vlasů (žehličkami), způsobuje to totiž vypadávání valsů ve velké míře

- Až přijedete od moře, tak byste si měla nechat udělat větší zástřih (5cm), protože vlasy budou velmi oslabené a NEPOROSTOU

- Měli byste správně volit typy účesů, protože jemné vlasy potřebují kratší a na silné si můžete dovolit i dlouhé vlasy

Jak moznáme jemné vlasy?

Jemné vlasy jsou už od přírody velmi splihlé a to je pro vaše vlasy obrovskou zátěží, proto byste měli volit raději kratší střihy.

Rozřepené konečky?

Na rotřepené konečky neplatí žádné přípravky z reklam! Konečky se musí jednoduše USTŘIHNOUT. I když je vám velmi líto se vlasů zbavit, nic jiného vám nezbývá, protože postupem času začnou vlasy ve velké míře vypadávat. Roztřepené konečky jsou většinou v rozměrech od 10 do 20 cm.

Vlasy zničené od moře?

Vlasy zničené od moře můžete zkusit zacelit i různýma připravkama od L'reál, ale připravte se, že budete muset investovat až tisíce, jestli se vám to nechce, tak vede další cesta a to vlasům dopřát pořádný zástřih (VAŠE VLASY TO URČITĚ OCENÍ).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpoved

(admin, 3. 5. 2008 19:26)

Odpoved
Dosud jsem tomu nevěřila, že na ně neplatí nic jiného než zastřihávání, ale nedávno jsem to pochopila, měla jsem děsně zničené a rotřepené konečky, bohužel jsem nemohla nic jiného udělat něž s tím zkoncovat.:-o A tedka je vše v pohodě.

dotaz

(janička, 3. 5. 2008 19:06)

to na vlasy vážně zabíra jen ustřihnout, čtu pořád jen ustřihnout, ustř. a zase ustř.

elen

(elen, 3. 5. 2008 19:05)

fakr supr dikes:-o